اگر می خواهید امسال پاییز بازی آشپزخانه خود را به اتمام برسانید ، کتابهای کاملی را برای شما تهیه کرده ام: Bustle از سرآشپزهای هشتگ خواسته است کتابهای آشپزی مورد علاقه خود را برای آشپزخانه های جدید خانه انتخاب کنند ، و می توانید بر اساس همین حالا ساخت کتابخانه آشپزخانه خود را شروع کنید . در پیشنهادات آنها

آشپز خانه بودن کار سختی است اما با ارزش است. هنگامی که سایر افرادی که با آنها زندگی می کنید متوجه می شوند که شما می خواهید بیشتر آشپزی ها را انجام دهید ، مجدداً به شما کمک می کند تا وعده های غذایی مورد نظر خود را برطرف کنید. این نوع آزادی منجر به آزمایشات زیادی در آشپزخانه می شود ، و به زودی خواهید فهمید که بسیاری از ظروف که فکر می کردید خیالی هستند - من به شما نگاه می کنم ، عکسهای مرغ ! - در واقع ساخت آنها بسیار آسان است.

این که آیا شما برای اولین بار از خانه خود خارج می شوید و می خواهید قادر به تغذیه خود باشید ، یا در آخر می توانید جهشی برای زندگی مشترک با دیگر افراد مهم خود داشته باشید ، مسواک زدن روی وسایل آشپزی شما نمی تواند صدمه ببیند. حجم گسترده کتابهای آشپزی موجود امروز دشوار است که فقط به کتابخانه محلی یا کتابفروشی محلی خود بروید و آنچه را که لازم دارید انتخاب کنید ، به همین دلیل این توصیه های کتاب آشپزی آشپزی خانگی از سرآشپزها در اینجا هستند تا زندگی شما کمی ساده تر شود.

گربه Cora Les Légumes را توصیه می کند : دستور العمل های گیاهی از جدول بازار توسط Pascale Beale

گری ماس عکاسی
"من عاشق خوردن وعده های غذایی سالم و خوشمزه هستم. پیدا کردن کتاب آشپزی که باعث می شود سبزیجات ستاره نمایش باشد آسان نیست. کتاب عالی سبزیجات Pascale Beale ، الهام بخش فصلی ، Les Légumes: دستور العمل های سبزیجات از جدول بازار ، مجموعه ای بیشتر از غذاهای حاوی صد و یک غذای طبیعی و گیاهی ، پر از مواد تازه و ترکیبات خلاقانه و طعم دهنده. او طرفدار ساخت سبزیجات به نظر می رسد غیرقابل مقاومت است. ""

پخت و پز Cat Cora به همان سرعتی که ممکن است می توانم: داستان آشپزی از خانواده ، غذا ، و بخشش و Pascale Beale's Les Légumes: دستور العمل های گیاهی از جدول بازار اکنون در دسترس است.

جودی جو نحوه پخت و پز همه چیز را توسط مارک بیتمن توصیه می کند

جودی جو
وی گفت: "من یک طرفدار بزرگ مارک بیتمن نحوه پخت و پز همه چیز هستم. این فقط 101 کتاب عالی برای هر آشپز خانگی و بدون هیچ گونه احتیاطی است. "

غذای روح کره ای جودی جو : ظروف معتبر و پیچ و تاب های مدرن و نحوه پخت و پز همه چیز در حال حاضر از مارک بیتمن موجود است.

آنیتا لو شادی از پخت و پز توسط Irma S. Rombauer ، Marion Rombauer Becker و Ethan Becker را توصیه می کند

جولی اسمیت
"یک اندازه متناسب با همه است یک گروه سخت برای پر کردن این بخش زیرا ما یک کشور متنوع از مهاجران هستیم. من هنوز یک کتاب آشپزی اساسی را پیدا نکردم که واقعاً چند فرهنگی باشد اما اگر فشرده شود ، من لذت آشپزی را انتخاب می کنم ، گرچه می تواند غذاهای بیشتری را نمایان کند. اما بخش اعظمی از اصول غربی آن از کوکتل گرفته تا دستور العمل آرمادیلو را شامل می شود! "

انیتا لو انفرادی: کتاب آشپزی مدرن برای یک مهمانی و Irma S. Rombauer ، ماریون روباوئر بکر و شادی از آشپزی ایتان بکر اکنون در دسترس است.

جنی لوئیس پیشنهاد مناقصه : آشپز و ویتامین سبزیجات او را توسط نیگل اسلاتر ارائه می دهد

جیمز ریش
"من طرفدار بزرگی از سبزیجات هستم و دوست دارم که به چندین روش پخت و پز هر سبزی را یاد بگیرم. کتاب محبوب سبزیجات من پیشنهادات توسط Nigel Slater است. این مجموعه چربی داستانهایی را بیان می کند ، روش های پخت و پز را توصیف می کند ، و به طور کلی در مورد انواع ، فصول ، چیزهای زیادی می آموزد. و به طور کلی چگونه اولین بار من می خواهم یاد بگیرم که سبزیجات را به روشی جدید بیاموزم خوب است ، برای تازه کار و یک حرفه ای ، این کتاب فصلی شامل بسیاری از سبزیجات معمولی و کمتر محبوب است ، این کتاب است. در انگلستان منتشر شده، سبزیجات. اگر شما یک هواخواه میوه، او یک کتاب اختصاص داده شده به میوه نوشت. نام آن رسیده ، مناسب است. "

کتاب جین لوئیس : کتاب سبزیجات : مجموعه ای از 40 نوع کوک ، از Arugula گرفته تا واترچر ، با بیش از 175 دستور العمل و پیشنهادات Nigel Slater : یک آشپز و ویتامین سبزیجات او اکنون در دسترس است.

سارا مالتون کتاب آشپزی کافه زونی را توصیه می کند : مجموعه ای از دستور العمل ها و درس های آشپزی از رستوران عزیز سانفرانسیسکو توسط جودی راجرز

با ادب از سارا مالتون
کتاب آشپزی Zuni Café توسط جودی راجرز گفت: "یک کتاب آشپزی که من توصیه می کنم ، حتی اگر برخی از آن تمایلی برای آشپز خانه داشته باشد ، کتاب آشپزی Zuni Café توسط جودی راجرز است. "" عادت و مزه چشیدن و یافتن تعادل طعم ، "" تمرین زود هنگام نمک زدن "بسیار ارزشمند است. اگر همه آشپزهای جدید آن فصل را خوانده بودند که آنها فصل اول را فرا می گرفتند بسیار یاد می گیرند. جودی راجرز یک معلم عالی با دانش عمیق است هنر آشپزی از سالها تجربه در آشپزخانه های حرفه ای است.

آشپزی خانگی سارا مالتون 101: چگونه می توان همه چیز را بهتر کرد و جودی راجرز ' کتاب آشپزی Zuni Café: مجموعه ای از دستور العمل ها و درس های آشپزی از رستوران عزیز سانفرانسیسکو در دسترس است.

نیکی ناکایاما آشپزی ژاپنی را توصیه می کند : یک هنر ساده توسط Shizuo Tsuji و Joy of Cooking توسط Irma S. Rombauer ، Marion Rombauer Becker و Ethan Becker

ذن Sekizawa
"کتاب آشپزی ژاپنی کتابی خارق العاده برای افرادی است که تازه شروع به یادگیری غذاهای ژاپنی می کنند. اطلاعات کاملاً عمیق و در عین حال آسان برای درک و درک آن است. لذت آشپزی در ارائه دانش پایه بسیار عالی است و به هر کسی کمک می کند تا از طریق آشپزی های معمول حرکت کند. روشها و تکنیکها بدون اینکه زیاد قاطع باشند. "

Niki Nakayama مالک و سرآشپز n / naka در لس آنجلس است . پخت و پز ژاپنی Shizuo Tsuji : یک هنر ساده و Irma S. Rombauer ، Marion Rombauer Becker و شادی آشپزی ایتان بکر اکنون در دسترس است.

راشل ری نمک ، چربی ، اسید و گرما را توسط سامین نصرت توصیه می کند

جف لیپسکی
"این مدرسه آشپزی در یک کتاب است. این یک امر ضروری است ، و خواندن آن به زیبایی و سرگرم کننده است. او این کار را سرگرم کننده می کند."

Rachael Ray's Rachael Ray 50: خاطرات و وعده های غذایی از یک زندگی شیرین و باهوش و گرمای اسید چربی نمک سامین نصرت : تسلط بر عناصر آشپزی خوب هم اکنون در دسترس است.

Aarti Sequeira بهترین دستور العمل جدید توسط سردبیران Cook's Illustrated را توصیه می کند

حسن نیت ارائه دهنده شبکه غذایی
"وقتی من برای اولین بار شروع به تدریس خودم کردم که چگونه آشپزی کنم ، فقط دستور العمل هایی را نمی خواستم که به من بگویند چه کاری انجام دهم . می خواستم بدانم چرا؟ من عاشق عشق و علاقه مندان با کوک's Illustrated New Best Recipe شدم."کتاب آشپزی زیرا آنها فقط همین کار را انجام می دهند. پخت و پزهای آشپزخانه تست بی نظیر برای ساختن یک غذای کلاسیک در هر روش متفاوت سعی می کنند و سپس با آن کباب کنید تا بهترین راه برای تهیه آن ظرف را به شما ارائه دهیم ، همراه با توضیحی درباره این که چرا! همانطور که من از طریق کتاب کار کردم (که البته مسلماً کمی ارعاب کننده است - ضخامت آن در حدود 4 اینچ است!) ، نه تنها یاد گرفتم که چگونه ظرف ها را درست کنم ، بلکه چگونه تصمیم گرفتم که در هر شرایطی از چه تکنیکی استفاده کنم. این به من کمک کرد تا از دستورالعملهای زیر خلاص شوم . و خودم را آشپزی می کنم ، معیاری که هر آشپز جدید آرزو می کند! اولین تلاش من از آن کتاب؟ مارسالای مرغ. هنوز هم یکی از علایق من است."

Aarti Paarti Aarti Sequeira : یک آشپزخانه آمریکایی با روح هندی و بهترین دستور العمل جدید در حال حاضر در دسترس است.

11 کتاب درباره Haunted Woods برای به دست آوردن شما در فصل Spooky Season

بهترین رمان های جدید عاشقانه که می توانید همین حالا بخوانید

پادکست جدید 'گرفتن و کشتن' رونان Farrow به نظر می رسد مانند "سریال" برای #MeToo

، ,آشپزی ,یک ,کتاب ,کند ,های ,می کند ,کتاب آشپزی ,دستور العمل ,پخت و ,و پز ,marion rombauer becker ,بهترین دستور العمل ,légumes دستور العمل

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرماخوردگی مجله علم و زندگی کیمیاجو مرجع دانلود کتاب های گوناگون معـبری بهـ آسـمان تیم نرم افزاری پایگاه سایبری استان خوزستان موسسه آموزشی تعاملی الرحیل بلاگی از آن خود فناوری روز شبکه منبع اشتراک دست نوشته های شما